החלפות והחזרות

במידה וברצונך להחליף פריט שרכשת או להחזירו, אפשר לעשות את זה בלי בעיה – ובחינם. ניתן להחזיר פריטים שנקנו באתר בחנות שלנו – בכתובת יעקב שבתאי 31, שכונת המשתלה, תל אביב.

הנחיות להחלפת או החזרת פריט

ניתן להחליף פריט שנרכש בקלות וללא עלות. יש לוודא שלא נעשה בפריט כל שימוש ושמחוברת אליו התווית המקורית, ולשלוח אותו אלינו עד 14 יום מיום קבלתו.

דואר ישראל מעביר את החבילות עד 14 ימי עסקים. ברגע שהחבילה תגיע אלינו, יישלח מייל עדכון. בכל שלב ניתן לתקשר עם שירות הלקוחות שישמח לסייע: טל׳ 03-5505052, מייל contact@technoyaniv.co.il או צ׳אט באתר.

הערות ותוספות

  • ההחזר הכספי יעובד תוך מקסימום 14 יום ממועד החזרת הפריט, אך ורק לכרטיס האשראי שממנו בוצעה ההזמנה. הוא יבוצע באותם תנאים של העסקה המקורית (כלומר: עסקה שבוצעה בתשלומים תזוכה במספר תשלומים תואם, ועסקה שחויבה בתשלום בודד תזוכה בתשלום אחד). אין צורך לפנות לחברת האשראי על מנת לבטל את העסקה – אנחנו כבר נטפל בזה בשבילך. בכל שאלה או תהייה אנחנו זמינים עבורך בטלפון טל׳ 03-5505052, מייל contact@technoyaniv.co.il.
  • את הפריטים המוגדרים עדינים – העלולים להישבר או להינזק בשליחה – ניתן להחזיר בחנות שלנו (רח' יעקב שבתאי 31, ת"א), עד 14 יום מרגע קבלת החבילה.
  • החזר כספי מותנה בכך שעלות המוצר מעל 50 ש"ח.
  • לא ניתן להחזיר פריט בודד שנרכש כחלק מערכה, אלא רק את הערכה כולה על כל פריטיה.